Of stel je vraag hier

Vragen? Bel ons op: +31 (0)499 55 20 00

Wie is wie?

Heb je een unieke vraag? Je Allfence contactpersoon denkt met je mee en komt met een passend antwoord. Wij nemen graag ruim de tijd voor je en zorgen voor een doordacht antwoord dat past bij de situatie. Heb je niet zoveel tijd? Dan regelen wij het meteen.

Mark van Beekum

Manager

Met veel plezier stuur ik dagelijks het flexibele en energieke team van Allfence aan.  Jaren geleden gestart als account manager. En ook nu uw aanspreekpunt voor vragen omtrent beheersen, beschermen en afschermen. 

Bel: 0499 - 55 2000

Mail: mark@allfence.nl

Alexander van Amstel

Adviseur Bouw

Al vele jaren ben ik in mijn element bij het bevlogen Allfence. Een platte organisatie met directe en vaste aanspreekpunten. Dat werkt voor mij en voor u wel zo prettig. Ik ben uw aanspreekpunt voor alle vragen met betrekking tot oplossingen in de bouwsector. 

Bel: 06 - 4257 4905

Mail: alexander@allfence.nl

Willemijn Overwater

Adviseur Evenementen

Al vele jaren heb ik op persoonlijk- en professioneel vlak een grote affiniteit met de evenementenbranche. Ik sta graag voor u klaar als aanspreekpunt met betrekking tot alle hekwerkoplossingen voor uw evenement.

Bel: 06 - 2000 4377

Mail: willemijn@allfence.nl

Sjoerd Overwater

Logistiek coördinator

Voor vragen over de planning, belt u mij. Tevens ben ik 24/7 telefonisch bereikbaar voor calamiteiten.

Bel: 0499 - 55 2033 of mobiel 06-34738503

Mail: sjoerd@allfence.nl

Laura Thijssen

Adviseur

Met veel plezier beantwoord ik graag al uw vragen en sta ik met mijn collega's garant voor een altijd sluitende oplossing.

Bel: 0499 - 55 2041

Mail: laura@allfence.nl

Stef Manders

Adviseur

Medio 2016 ben ik gestart bij Allfence. Ik vind het klantcontact erg leuk in mijn werk. Door met u in gesprek te gaan, kan ik een hekwerkoplossing op maat aanbieden.

Bel: 0499 55 2058

Mail: stef@allfence.nl

Susanne Verheijen

Adviseur

Ik houd van teamwork en van afwisseling in het werk. Geen dag is hetzelfde. Het regelen en snel schakelen zowel intern als extern ligt me. Het is mooi dat we als klein team grote prestaties kunnen neerzetten.

Bel: 0499 - 55 2057

Mail: susanne@allfence.nl

Sabine Smit

Adviseur

5 dagen per week ben ik te bereiken voor een doordacht antwoord op uw vraagstuk. Als adviseur kunt u mij dan ook altijd bereiken op onderstaand nummer.

Bel: 0499 - 55 2012

Mail: sabine@allfence.nl